سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۷ آبان ۱۳۹۹ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب
به میزبانی پردیس «بهمن» سنندج؛

اکران ویژه «درخت گردو» در کردستان از پنجشنبه ۸ آبان

derakhte-gerdoo

اکران ویژه فیلم سینمایی «درخت گردو» به صورت یک هفته نمایش از پنجشنبه ۸ آبان در پردیس سینمایی «بهمن» سنندج آغاز خواهد شد.

به گزارش سوره سینما، حیدر مرادی مدیر امور سینمایی موسسه «بهمن سبز» در استان کردستان با اعلام آغاز اکران ویژه فیلم سینمایی «درخت گردو» گفت: این اکران با توجه به تقاضای عوامل این فیلم برای شرکت در اسکار به عنوان نماینده ایران، به صورت یک هفته نمایش از فردا پنجشنبه ۸ آبان در پردیس سینمایی «بهمن» سنندج آغاز خواهد شد و تا ۱۳ آبان ادامه دارد. نمایش فیلم به صورت ۴ سانس در هر روز است.

وی درباره حضور عوامل فیلم در این اکران گفت: برای حضور عوامل علی‌رغم محدودیت‌های کرونایی آمادگی کامل داریم. همچنین موسسه بهمن سبز این اطمینان خاطر را می‌دهد که پروتکل‌های بهداشتی به شکل کامل در این سینما در حال اجراست.

مرادی در پایان گفت: مردم فرهیخته و سینمادوست کردستان را دعوت می‌کنم از این فرصت استفاده کنند و به تماشای این اثر انسان دوستانه که یکی از تراژدی‌های تاریخ معاصر ما و ماجرای ظلم بزرگ رژیم بعث به مردم مظلوم سردشت است، بنشینند. تعداد سالن و صندلی اختصاص یافته به گونه‌ای هست که امکان حضور با فاصله برای مخاطبان فراهم شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>