سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳ آذر ۱۳۹۹ در ۷:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

صفر تا صد سربازی روی میز نقد برنامه «به اضافه مستند»

be-ezafe-mostanad

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» در گفت‌وگو با رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، سوالات مشمولان سربازی را پاسخ می‌دهد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، پنجمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «سربازی» به کارگردانی امیرحسین نوروزی از شبکه مستند پخش خواهد شد.

مستند «سربازی» ماجرایی از زندگی سربازان در پادگان است و فعالیت آنان در مدت خدمت و به ویژه دوران آموزشی را به تصویر می‌کشد. این فیلم مستند به پادگان‌های آموزشی شهید خضرایی رفته و روند طی شدن سربازی مشمولان در پادگان را به تصویر کشیده است.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز گفت‌وگوی برنامه با حضور سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار می‌شود. او به سوالاتی درباره افزایش مدت زمان خدمت، شرایط سربازان در دوران کرونا و … پاسخگوی سوالات مردم و مجری برنامه خواهد بود.

این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه ۴ آذر ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۵ آذر ساعت ۹ صبح و جمعه ۷ آذر ساعت ۱۴ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مهم‌ترین مستندهای داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس در ساختاری جدید و آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته روی آنتن شبکه مستند می‌رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>