سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۴ دی ۱۳۹۹ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

«دیدن این فیلم جرم است» رکورد فروش در دوران کرونا را شکست/ رونمایی از پوستر پرتره بازیگران

jorm-posters

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» با گذشت یک هفته از فروش در سینماها رکورد فیلم‌های سینمایی که در دوران کرونا اکران شده بودند را شکست.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه پس از گذشت یک هفته از اکران در سینماهای کشور و علیرغم آن که سینماهای تهران را برای اکران در اختیار نداشت، توانست با جذب ۱۰ هزار تماشاگر به فروش ۱۲۰ میلیون تومانی برسد و از این حیث رکورد فروش فیلم‌هایی که در دوران کرونا روانه پرده سینما شده بودند را بشکند.

پیش بینی می‌شود با اضافه شدن سینماهای تهران به سینماهای اکران کننده «دیدن این فیلم جرم است» سطح فروش این فیلم بتواند جهش چشمگیری را تجربه کند. شب گذشته نیز این فیلم علاوه بر فروش در پردیس سینمایی «چارسو» به سانس فوق العاده رسید.

«دیدن این فیلم جرم است» که پخش آن بر عهده موسسه «بهمن سبز» است، هم اکنون در سینماهای تهران و ۱۹ استان کشور و تمامی شهرهای با وضعیت زرد بازگشایی شده و بلیت آن از طریق سامانه‌های «گیشه۷» و «سینماتیکت» به فروش می‌رسد.

گفتنی است این فیلم سینمایی با بازی امیر آقایی، مهدی زمین‌پرداز، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، محمود پاک‌نیت، احسان امانی، علی آباقری و احسان شیخی سیاسی‌ترین فیلم دهه نود سینمای ایران است که پس از اکران در جشنواره فجر سی و هفتم با واکنش‌های گسترده و متفاوتی روبرو شد.

پوستر پرتره بازیگران

jorm movie (1)

jorm movie (2)

jorm movie (3)

jorm movie (4)

jorm movie (5)

jorm movie (6)

jorm movie (7)