سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مستند سریالی «ضد» روی آنتن شبکه مستند می‌رود/ رونمایی از تیزر

Anti

مجموعه مستند «ضد» با نگاهی تازه به کلیشه‌های ذهنی پیرامون غرب محصول مشترک حوزه هنری و شبکه مستند از سوم اسفندماه پخش می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سینمایی حوزه هنری، نخستین قسمت از مستند سریالی «ضد» به کارگردانی مهدی افضل‌زاده و تهیه‌کنندگی محسن کریمیان از یکشنبه سوم اسفند‌ماه روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

«ضد» حاصل همکاری تازه «مرکز مستند سوره» حوزه هنری و شبکه مستند سیما، مجموعه‌ای سریالی با موضوع غرب است که تلاش می‌کند در هر قسمت با طرح یک موضوع ساده، به جنگ کلیشه‌های ذهنی مردم درباره محیط پیرامون‌شان برود.

فصل نخست این مجموعه در ۲۶ قسمت در «مرکز مستند سوره» تولید شده و قرار است به صورت هفتگی یک‌شنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ و بازپخش آن دوشنبه‌ها ساعت ۱۵ از شبکه مستند سیما پخش شود. به همین مناسبت از نخستین تیزر این برنامه رونمایی به عمل آمد.

در معرفی این مستند سریالی آمده است: «خیلی از ما در سبک زندگی مدرن از روز تولد درگیر کلیشه‌های رفتاریی شدیم که به ما از گذشته به ارث رسیده است و نمی‌دانیم از کجا آمده، آیا درست هستند و چه قدر قابل تغییرند؟

مجموعه مستند «ضد» تلاش می‌کند در هر قسمت با طرح یک موضوع ظاهرا کم اهمیت، به جنگ کلیشه‌های ذهنی مردم درباره محیط پیرامونشان برود. ضدیت با کلیشه‌ها ‌کلید دیدن وقایع جهان از دریچه‌ای جدید است.»


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>