سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۶ اسفند ۱۳۹۹ در ۶:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب
مدیرعامل «بهمن سبز» مطرح کرد:

تمامی مطالبات تهیه‌کنندگان پرداخت شد/ قدردانی از مسئولان سینمایی

mostafa-hoseini

سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری از پرداخت تمامی مطالبات صاحبان آثار خبر داد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری درخصوص وضعیت پرداخت مطالبات تهیه‌کنندگان از دفاتر پخش در سال گذشته عنوان کرد: سرانجام روز گذشته با تلاش‌ها و مساعدت‌های صورت گرفته توسط سازمان سینمایی و مسئولان امر، وام مورد نظر به پخش بهمن سبز تخصیص یافت.

وی ادامه داد: پس از دریافت مطالبات، بلافاصله صبح امروز چهارشنبه ۶ اسفندماه مطالبات تمامی تهیه کنندگان و صاحبان آثار به آن ها پرداخت شد.

حسینی اضافه کرد: خرسندیم که همزمان با ولادت حضرت علی(ع) این مطالبات پرداخت شد و لازم است از آقایان دکتر حسین انتظامی و محمدرضا فرجی از مدیران ارشد سازمان سینمایی و همچنین از صاحبان آثار که در شرایط سخت سینمایی امسال صبوری و همراهی خود را نشان دادند، تشکر کنم.

مدیرعامل «بهمن سبز» در پایان بیان کرد: امیدوارم در ادامه این مسیر، با احیا و رونق مجدد سینماها بتوان سینمای ایران را به شرایط سابق بازگرداند و میزبان مخاطبان بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>