سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۴۰۰ در ۵:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

«دیدن این فیلم جرم است» به شبکه خانگی رسید/ فروش ۳.۵ میلیاردی در گیشه سینما و آنلاین

jorm-movie-khanegi

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» پس از ثبت فروش ۳.۵ میلیارد تومانی از چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه وارد شبکه نمایش خانگی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه از چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

این فیلم پس از ۲ ماه اکران محدود در سینماها در شرایط کرونا و سپس یک ماه نمایش آنلاین در پلتفرم‌های اینترنتی توانست مجموعاً به فروش ۳.۵ میلیارد تومانی دست یابد و ضمن جذب ۹۰ هزار مخاطب در سینما و ۷۰ هزار مخاطب در نمایش آنلاین، به یکی از فیلم‌های پرفروش در دوران کرونا تبدیل شود.

عرضه این فیلم در شبکه نمایش خانگی بر عهده موسسه هنرهای تصویری سوره است و از چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه در پلتفرم‌های اینترنتی فیلیمو، نماوا، فیلم‌گردی و تماشاخونه آغاز شده است.

فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، محمود پاک نیت و مهدی زمین‌پرداز و… محصول حوزه هنری و دومین فیلم تولید شده در باشگاه فیلم سوره و سیاسی ترین فیلم دهه نود است که پس از اکران در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر با واکنش‌های گسترده و متفاوتی روبرو شده و بیش از یک سال نیز به طور غیرقانونی به محاق توقیف رفت.