سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۴۰۰ در ۵:۵۰ ب.ظ چاپ مطلب

مهدی فقیه و روشنک گرامی در تولیدات جدید باشگاه فیلم سوره

kooceh

فیلم‌های کوتاه «کوچه» و «از الان تا همیشه» تازه‌ترین محصولات باشگاه فیلم سوره هستند که به‌تازگی جلوی دوربین رفته و هم‌اکنون مراحل فنی خود را طی می‌کنند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط‌عمومی باشگاه فیلم سوره، فیلم کوتاه «کوچه» به کارگردانی سعید کریمی و فیلم‌نامه مهدی طاهر با بازی مهدی فقیه جلوی دوربین رفته و داستانی از خانواده شهدا را روایت می‌کند.

فیلم کوتاه «از الان تا همیشه» هم به کارگردانی محمد باقری و تهیه‌کنندگی سید محمدهادی آقاجانی دیگر اثر کوتاهی است که مضمونی اجتماعی دارد و بر اساس فیلم‌نامه محمد منصوبی با بازی روشنک گرامی و رؤیا جاویدنیا جلوی دوربین رفته است.

فیلم‌های کوتاه «کوچه» و «از الان تا همیشه» در گروه هنری کات تولیدشده و محصولات تازه باشگاه فیلم سوره هستند.

گفتنی است باشگاه فیلم سوره به‌منظور در ادامه روند تربیت فیلم‌ساز جوان، از ابتدای سال جاری تاکنون ۷ فیلم کوتاه را به کارگردانی هنرمندان جوان و مستعد جلوی دوربین برده است. همچنین با اتمام دوره تربیتی کاتینو ۱ و باتوجه‌به استقبال گسترده متقاضیان، فراخوان دوره آموزشی کاتینو ۲ هم به‌منظور شناسایی و حمایت از فیلم‌سازان مستعد جوان به‌تازگی منتشرشده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>