سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۴ تیر ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۷ ق.ظ چاپ مطلب

معرفی هیئت انتخاب بخش محله جشنواره فیلم شهر

Hadi-Moghadam-Doost

راحله امینیان، حسین دارابی و هادی مقدم‌دوست به عنوان اعضای هیئت انتخاب بخش مسابقه محله در هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر معرفی شدند.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، راحله امینیان، حسین دارابی و هادی مقدم‌دوست انتخاب آثار مسابقه محله در قالب آثار کوتاه موبایلی، مستند خبری، داستانی این جشنواره را بر عهده دارند.

راحله امینیان، متولد ۱۳۵۷ و فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسی در مقطع کارشناسی ارشد است. او در حال حاضر مجری صداوسیما است و از سال ۷۵ در رادیو و تلویزیون فعالیت می‌کند.

حسین دارابی، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده است و کارگردانی آثار سینمایی همچون «مصلحت» و «هِناس» را در کارنامه خود دارد. او همچنین دیپلم افتخار بهترین کارگردانی اول در سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر را کسب کرده است.

هادی مقدم‌دوست، متولد ۱۳۵۰، نویسنده و کارگردان است. او نویسنده آثاری مانند «شعله‌ور»، «هیهات»، «آرایش غلیظ»، «سربه‌مهر»، «بی‌پولی» است و کارگردانی آثاری همچون «سربه‌مهر»، «هیهات»، «چسب زخم» و مجموعه تلویزیونی «سرباز» را بر عهده داشته است. او همچنین در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بهترین کارگردانی بخش نگاه نو را دریافت کرد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در بخش‌های مسابقه پویانمایی، سریال‌های تلویزیونی و نمایش خانگی، سینمای ایران، محله و اقلام تبلیغات سینمای ایران و آفرینش‌های هنری شهری، مستند و فیلم‌های داستانی کوتاه و نیمه‌بلند برگزار خواهد شد.