سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲ مرداد ۱۴۰۱ در ۴:۴۹ ب.ظ چاپ مطلب

پاسخ دلگرم‌کننده مخاطبان به «هِناس»

بهروز شعیبی در هِناس

فیلم سینمایی «هِناس» با گذشت شش هفته از آغاز اکران، به فروش چهار میلیارد تومانی در سینماها و اکران‌های سیار رسید.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «هِناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه که از ۱۸ خردادماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است؛ با گذشت حدود ۶ هفته از شروع اکران به فروش ۴ میلیارد تومانی در سینماها و اکران‌های سیار رسیده است.

«هِناس» که برای اولین بار با نگاهی دراماتیک و دلهره‌آور به روایت زندگی و ترور یکی از شهدای هسته‌ای می‌پردازد؛ با جذب ۱۶۰ هزار مخاطب و فروش ۳ میلیارد و هشتصد میلیون تومانی در سینماها و ۲۵ هزار مخاطب با فروش بیش از ۳۵۰ میلیون تومان در اکران‌های سیار به جمع ۱۸۵ هزار مخاطب و فروش ۴ میلیاردی رسیده است.

همچنین در هفته گذشته سه‌شنبه ۲۱ تیرماه که «هِناس» با اعلام وزیر ارشاد به صورت رایگان در سینماهای سراسر کشور اکران شد؛ ۳۰ هزار مخاطب به تماشای روایت زندگی شهید داریوش رضایی‌نژاد نشستند که معادل ۵۵۵ میلیون تومان فروش را برای این فیلم سینمایی به همراه داشته است.

اکران فیلم سینمایی «هِناس» با بازی مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعیبی در نقش شهید داریوش رضایی‌نژاد هم اکنون در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>