سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۶ بهمن ۱۴۰۱ در ۲:۳۲ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در جشنواره فیلم ۱۰۰

100Fest

همزمان با آغاز ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در جشنواره فیلم ۱۰۰، مهلت ارسال طرح و ایده برای حضور در رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تا بیست‌ودوم بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم ۱۰۰، در پی استقبال علاقمندان از رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ مهلت ارسال ایده و طرح برای شرکت در این رویداد تا بیست‌ودوم بهمن ماه تمدید شد.

در این رویداد که با هدف نزدیکی سرمایه به علاقه‌مندان و تولیدکنندگان فیلم کوتاه و با حمایت سازمان سینمایی سوره در بخش جنبی جشنواره فیلم ۱۰۰ برگزار خواهد شد، صاحبان ایده می‌توانند طرح فیلم کوتاه خود را در برابر سرمایه‌گذاران ارائه کرده و در یک فضای شفاف و عادلانه به جذب سرمایه برای تبدیل ایده خود به فیلم بپردازند. شرکت در این رویداد از طریق ارسال طرح بدون محدودیت ژانر و برای فیلم‌های یک تا ۴۰ دقیقه‌ای به آدرس ایمیل partab100@gmail.com امکان‌پذیر است.

همچنین فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ از صبح امروز شانزدهم بهمن آغاز شد. براین اساس فعالان این حوزه می توانند تا ۲۵ بهمن ماه با مراجعه به سایت جشنواره و وارد کردن مشخصات خود در بخش ثبت‌نام اهالی رسانه، برای حضور در این رویداد اقدام کنند.

سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره نهم تا دوازدهم اسفند برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>