سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در ۳:۳۶ ب.ظ چاپ مطلب
همزمان با ۲۰ میلیاردی شدن؛

تیزر جدید انیمیشن «لوپتو» رونمایی شد

Loupetoo

همزمان با ۲۰ میلیاردی شدن انیمیشن «لوپتو»، تیزر جدید این انیمیشن سینمایی منتشر شد. همچنین اکران این اثر در نوروز سال ۱۴۰۲ در سینماهای سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه، با استقبال مخاطبان کودک و نوجوان و خانواده‌ها توانست از فروش ۲۰ میلیارد تومان عبور کند.

«لوپتو» تاکنون در گیشه سینماها با جذب ۷۸۵ هزار مخاطب توانسته به فروش ۱۸ و نیم میلیارد تومانی دست یابد. همچنین این فیلم در اکران سیار با جذب ۱۶۰ هزار مخاطب در ۱۳۸۳ اکران به فروش یک میلیارد و هفتصد میلیون تومانی دست یافته است.

انیمیشن سینمایی «لوپتو» که اکران آن در سینماهای سراسر کشور از ۱۱ آبان ماه آغاز شده است در مجموع اکران سینمایی و سیار با جذب ۹۴۵ هزار مخاطب‌ توانسته تاکنون عنوان پرمخاطب‌ترین فیلم کودک سال ۱۴۰۱ را به خود اختصاص دهد. اکران این فیلم در نوروز سال ۱۴۰۲ نیز در سینماهای سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

تیزر جدید «لوپتو» توسط میثم میرزایی در آژانس تبلیغاتی سوره ساخته شده است. انیمیشن شاد و موزیکال «لوپتو» نخستین محصول مرکز انیمیشن سوره است که توسط دفتر پخش بهمن سبز اکران می‌شود.