سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۸ خرداد ۱۴۰۲ در ۳:۰۹ ب.ظ چاپ مطلب

مردم شیراز میزبان عوامل «مصلحت» می‌شوند

Maslehat

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «مصلحت» پنجشنبه ۱۸ خردادماه با حضور عوامل و بازیگران این فیلم سینمایی در شهر شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما، اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه با حضور عوامل این فیلم سینمایی در شهر شیراز برگزار می‌شود.

در این اکران سینمایی که پنجشنبه ۱۸ خردادماه ساعت ۱۸ در سینما سعدی و ساعت ۲۰ در سینما شهرآفتاب شیراز برگزار می‌شود، حسین دارابی کارگردان، محمدرضا شفاه تهیه‌کننده، وحید رهبانی و مجید نوروزی دو بازیگر اصلی این فیلم سینمایی حضور خواهند داشت.

این اثر سینمایی که از روز گذشته چهارشنبه ۱۷ خردادماه با شعار «عدالت خط قرمز ندارد!» اکران رسمی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است، روایتی از یک پرونده مشکوک و پر رمز و راز است که مصلحت سیاسی نظام، مسیر رسیدگی به آن را با فراز و نشیب‌های مختلفی روبرو می‌کند.

«مصلحت» اولین ساخته سینمایی حسین دارابی است که برای ساخت آن دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم‌اول را در سی و نهمین جشنوراره فیلم فجر دریافت کرد و پس از آن این اثر به مدت ۳ سال در سینماها توقیف شد.

فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، نازنین فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، مجید نوروزی، امیر نوروزی، سهی‌بانو ذوالقدر و… ترکیب بازیگران اصلی «مصلحت» را تشکیل می‌دهند.