سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۷ شهریور ۱۴۰۲ در ۱۲:۳۲ ب.ظ چاپ مطلب

وحید ملتجی دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران شد

Vahid-Maltaji

وحید ملتجی، مدرس دانشگاه، تهیه‌کننده و از چهره‌های فرهنگی و رسانه‌ای کشور بعنوان دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران معرفی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، مجید زین العابدین، دبیر جشنواره و مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در حکمی با اشاره به تجارب علمی و عملی وحید ملتجی، وی را بعنوان دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب کرد. زین‌العابدین در حکم خود خطاب به ملتجی، استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، برنامه‌ریزی و هماهنگی بین همه ارکان برگزاری برای برپایی رویدادی شایسته و در شأن مخاطبان و سطح سینمای ایران را از وی خواستار شده است.

دبیر مهرواره هوای نو، مدیریت مرکز اوج کودک و نوجوان، تهیه کنندگی برنامه‌های ویژه نوجوانان در سیمای جمهوری اسلامی ایران، مشاور و دستیار شهردار اصفهان در امور فرهنگی و رسانه‌ای و مشاور عالی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ایران، بخشی از سوابق وحید ملتجی محسوب می‌شود.

بر پایه این گزارش فراخوان هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، مهرماه امسال به میزبانی اصفهان برگزار و فراخوان این رویداد هنری به زودی منتشر می‌شود.