سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۴۰۲ در ۶:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

پوستر انیمیشن «شمشیر و اندوه» رونمایی شد

Shamshir-Va-Andooh

پوستر انیمیشن سینمایی «شمشیر و اندوه» به کارگردانی عماد رحمانی و مهرداد محرابی منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «شمشیر و اندوه» به کارگردانی عماد رحمانی و مهرداد محرابی و تهیه‌کنندگی مهدی جعفری که قرار است روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن سانس سوم (ساعت ۱۹) در سینمای رسانه، منتقدان و هنرمندان در برج میلاد به نمایش در آید از پوستر خود رونمایی کرد.

طراحی این پوستر را مصطفی اکبری، برعهده داشته که از شناخته شده‌ترین هنرمندان دیجیتال حوزه بازی‌های ویدیویی در ایران است.

اکبری که با آثاری مانند سفیر عشق، سرزمین نجیب‌زادگان و قتل در کوچه‌های طهران شناخته می‌شود، برای خلق این اثر به سه شاخصه برجسته انیمیشن «شمشیر و اندوه» یعنی تاریخ، حماسه و ایران توجه داشته است.

در خلاصه داستان این پویا‌نمایی آمده است:«برای تحقق رویایی که داری مبارزه کن…»

در «شمشیر و اندوه» صداپیشگان مطرحی چون زهره شکوفنده، مهبد قناعت پیشه، تورج نصر، غلامرضا صادقی، سعید مقدم منش، میثم نیکنام، امیر غفارمنش، حسام صادقی نیکو، محسن سرشار، محسن زرآبادی، اعظم حبیبی، کوروش زارع‌پناه، مهرداد معمارزاده، شهره روحی، مریم خلقتی، نگین خواجه‌نصیر، شیدا زینی، عالمتاج خیری‌نیا، ابراهیم ربیعی، جوانه برهانی، میلاد مبینی و مسیحا شهیدی‌اصل حضور دارند.

پیش‌فروش بلیت «شمشیر و اندوه» که برای اولین بار در تاریخ انیمیشن ایران با استفاده از اسکن انسانی (MetaHuman) تولید شده است، در سامانه‌های فروش بلیت هم‌چنان ادامه دارد و در بین آثار پویانمایی در فروش پیشتازی را تجربه می‌کند.

Shamshir-Va-Andooh-Poster