سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۹ فروردین ۱۴۰۳ در ۳:۴۲ ب.ظ چاپ مطلب

بازگشت «مجله هنری بوم» به آنتن شبکه دو سیما

Hamed-Mehrabani-Boom

«مجله هنری بوم» به میزبانی حامد مهربانی روایتگر رویدادهای دنیای هنر در قاب برنامه‌ای تماشایی است که از ۲۹ فروردین‌ماه روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما؛ «مجله هنری بوم»، مجله ای تصویری است که شخصیتی سفر شهری دارد و به سراغ رخدادها و آثار هنری جدید شهر می رود. در هر قسمت از این برنامه «حامد مهربانی»، به محل رویداد هنری رفته و در آنجا گفت و گویی شنیدنی با هنرمندان و دست اندرکاران آن دارد.

پوشش مراسم معرفی انتخاب چهره سال هنر انقلاب اسلامی، حضور در رویداد چیدمان «ده هزار جهان» در موزه هنرهای معاصر و گفتگوی حامد مهربانی با ابوذر ونکی خالق این اثر و همچنین نمایشگاه عکس «بازگشت» و دیدار و گفتگو با «سید احسان باقری» (عکاس) از جمله آیتم‌های متنوع این قسمت از «مجله هنری بوم» است.

«مجله هنری بوم» با اجرای حامد مهربانی، تهیه‌کنندگی احمدرضا بلیغ و احمدرضا زارعی، کارگردانی کیانوش الطافی، سردبیری محسن صفایی فرد و به همت گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو در مرکز هنری رسانه‌ای سلوک تهیه و تولید و از ۲۹ فروردین ماه هر چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳:۲۰ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.