سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در ۳:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

جدیدترین تیزر «آسمان غرب» رونمایی شد

Asemane-Gharb

همزمان با ادامه اکران‌ سینمایی و جانبی «آسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری، از جدیدترین تیزر این فیلم سینمایی رونمایی شد.

به گزارش سوره سینما، فیلم سینمایی «آسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری و تهیه‌کنندگی حبیب‌ والی‌نژاد فاز دوم اکران عمومی خود را همزمان با سالروز عملیات بازی‌‌دراز با رونمایی از تیزر جدید که توسط سیدمیثم میرزایی ساخته شده است آغاز کرد.

این فیلم که همچنان اکران خود را در سینماهای سراسر کشور توسط پخش بهمن سبز ادامه می‌دهد و از مرز فروش ٧ میلیارد تومان عبور کرده، اکران‌های سیار خود را نیز شروع کرده است و تاکنون با جذب ٢۶ هزار و ٣٠٠ مخاطب در اکران‌های سیار، بیش از ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «آسمان غرب» در هفته گذشته همزمان با سالروز عملیات غرورآفرین بازی دراز و اردوی راهیان نور در غرب کشور، با انجام برنامه‌های ویژه معرفی و ترویج این فیلم در یادمان شهید شیرودی و تقدیر از خلبانان هوانیروز ارتش، اکران های سیار و مردمی خود را در شهرها و پادگان های مرزنشین آغاز کرد.

در حال حاضر نیز کمپین معرفی این فیلم سینمایی در نمایشگاه کتاب تهران برقرار است و همچنین همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر نیز برنامه ویژه‌ای برای اکران این فیلم و آشنایی مخاطبان در استان خوزستان طراحی شده است.

فیلم سینمایی «آسمان غرب» به کارگردانی و نویسندگی محمد عسگری و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد محصول سازمان سینمایی سوره و بنیاد سینمایی فارابی است که به روزهای آغازین جنگ و نقش‌آفرینی خلبانان هوانیروز ارتش در عقب راندن دشمن می‌پردازد.