سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۴۰۳ در ۱:۲۷ ب.ظ چاپ مطلب

بسته فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» به استان‌ها می‌رود

Simorgh

برنامه اکران و برگزاری کارگاه‌های فیلمسازی بسته ویژه فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» در قالب ۱۰ برنامه در سطح کشور برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی بسته فیلم‌های کوتاه «سیمرغ»، نمایش فیلم‌های کوتاه بسته ویژه «سیمرغ» و برگزاری کارگاه‌های فیلمسازی در استان‌های کم برخوردار و فاقد سینما به منظور حمایت از علاقمندان به سینماست.

برنامه اکران‌های استانی مجموعه فیلم‌هاى کوتاه «سیمرغ» که شامل چهار فیلم «ارفاق»، «شریف»، «دآبر» و «برنو» است، توسط دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران و همراه با برگزاری کارگاه‌های فیلمسازی توسط کارگردانان این فیلم‌ها از دوشنبه ۲۱ خردادماه آغاز و برنامه‌ این اکران و کارگاه‌ها تا پایان خرداد به شرح زیر اعلام می‌شود.

بر این اساس، اولین نمایش فیلم‌های کوتاه بسته ویژه «سیمرغ» ۲۱ خردادماه ساعت ۱۵ تا ۱۹ در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد خواهد بود. پس از نمایش فیلم‌ها، محمد ثریا کارگاه «خوانش و درک متن برای کارگردانی بهتر» برگزار خواهد کرد.

پس از آن، ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه نمایش بسته فیلم‌های کوتاه «سیمرغ» در دفتر انجمن سینمای جوان بم خواهد بود که با حضور سعید نجاتی کارگاه « مهندسی معکوس کارگردانی؛ فیلم‌های بدی که ساخته‌ایم» را برگزار خواهد کرد.

روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه نیز با همت دفتر انجمن سینمای جوان زاهدان، «سیمرغ» در این شهر اکران می‌شود و محمد علیزاده فرد نیز کارگاه «عناصر مؤثر در خلق اثر سینمایی» را برگزار خواهد کرد.


پاسخ دهید