سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۴۰۳ در ۲:۵۴ ب.ظ چاپ مطلب

نماهنگ «هیس، هیچی نیس!» توسط کودکان بازخوانی شد

Hiss-Hichi-Nis-Namahang

تیتراژ سریال «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی توسط کودکان بازخوانی و نماهنگ آن رونمایی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سریال، سریال «هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد که از اردیبهشت‌ماه روی آنتن شبکه‌های دو و امید رفت به روزهای ‌‌‌پایانی پخش نزدیک شده است.

همزمان با هفته پایانی پخش، از نماهنگی جدید رونمایی شده است. این نماهنگ با همراهی کودکان در بازخوانی تیتراژ این سریال تاریخی فانتزی و همزمان با آغاز پویش این سریال در پلتفرم «شاد» تولید شد.

کارگردانی این نماهنگ را مهدیه رضایی و تهیه‌کنندگی آن را احسان حجتی برعهده داشته‌اند.

پویش مجموعه «هیس، هیچی نیس!» از طریق اپلیکیشن «شاد» و کانال مسابقه به آدرس hiss@ در دسترس است و مخاطبان می توانند با تماشای سریال به سوالات این پویش پاسخ دهند.

طراحی سوال توسط مخاطب و شرکت در مسابقه لب‌آهنگ تیتراژ از دیگر بخش های پویش است که جوایز نقدی و غیرنقدی را برای برندگان مسابقه در بر دارد.

«هیس، هیچی نیس!» که با اقتباسی از مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار» ساخته شده است شنبه، یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۲۱ از شبکه امید پخش می‌شود.

«هیس، هیچی نیس!» به کارگردانی حسین حقانی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.