سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۲ دی ۱۳۹۲ در ۱:۱۴ ب.ظ چاپ مطلب
نامه انجمن صدای سینمای ایران به دبیر جشنواره فجر/

برگزاری بزرگداشت جهانگیر میرشکاری، حرکتی شایسته و ستودنی است

jahangir-mirshekari

هیئت مدیره انجمن صدای سینمای ایران از دبیر سی و دومین جشنواره فیلم فجر بابت برگزاری بزرگداشت جهانگیر میرشکاری قدردانی و تشکر کرد.

هیئت مدیره انجمن صدای سینمای ایران از دبیر سی و دومین جشنواره فیلم فجر بابت برگزاری بزرگداشت جهانگیر میرشکاری قدردانی و تشکر کرد.

سوره سینما- امسال در سی و دومین جشنواره فیلم فجر آیین بزرگداشت جهانگیر میرشکاری صدابردار و صداگذار پیشکسوت سینمای ایران برگزار می‌شود. هیئت مدیره انجمن صدای سینمای ایران خانه سینما به نمایندگی از این صنف سینمایی متنی را مبنی بر تشکر و قدردانی از این حرکت دبیر سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر نوشته و در اختیار سوره سینما گذاشته است. متن قدردانی از طرف انجمن صدای سینمای ایران به شرح زیر است:

***
بنام خداوند بخشنده مهربان

جناب آقای علیرضا رضاداد
دبیر محترم سی و دومین جشنواره فیلم فجر

با سلام و احترام
انجمن صدای سینمای ایران ، خرسندی و سپاس خود را از حرکت شایسته تان، جهت تقدیر از استاد صدا آقای جهانگیر میرشکاری که از مفاخر و اساتید انجمن صدا و سینمای مان هستند ابراز می‌دارد. حرکت شایسته وخردمندانه‌تان ستودنی است؛ امیدواریم زحمات سازنده و موثر استاد جهانگیر میرشکاری در عرصه صدای سینما مستدام باشد.

هیئت مدیره انجمن صدای سینمای ایران

***
محمود سماک باشی به عنوان رئیس، بهمن اردلان به عنوان نایب رئیس،بهمن حیدری به عنوان خزانه‌دار، یدالله نجفی به عنوان منشی و مازیار شیخ‌محبوبی به عنوان سخنگو و مسئول روابط عمومی، محمدرضا دلپاک و نظام کیایی عضو هیئت مدیره و حسن زاهدی بازرس اعضای هیئت مدیره انجمن صدای سینمای ایران هستند.