سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ آذر ۱۳۹۳ در ۱:۳۵ ب.ظ چاپ مطلب

«خانه پدری» به «هنر و تجربه» رسید/ شرط سنی برای تماشاگران فیلم عیاری

kianoosh-ayyari

فیلم سینمایی «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری از ۸ دی ماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می‌شود.

فیلم سینمایی «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری از ۸ دی ماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می‌شود.

سوره سینما- امیرحسین علم الهدی دبیر اجرایی گروه سینمایی هنر و تجربه با اعلام این خبر افزود: این فیلم بدون هیچ تغییری در تمام سالنهای گروه سینمایی هنر و تجربه در سراسر کشور هم چون گرگان، اصفهان و مشهد اکران خواهد شد.

آخرین ساخته سینمایی «کیانوش عیاری»  مانند دیگر آثاراین کارگردان مطرح سینمای ایران هم چون  «آن سوی آتش»، «آبادانی ها»،«بودن یا نبودن» ، «بیدارشو آرزو» و … نگاهی به مسایل اجتماعی دار . این فیلم قرار است با رعایت شرط سنی برای مخاطبان بالای ۱۶ سال در پردیس‌های کوروش، آزادی، موزه سینما، خانه هنرمندان، هویزه مشهد، سوره اصفهان اکران شود .

«خانه پدری»  در بخش افقهای نوی شصت و نهمین دوره جشنواره ونیز به نمایش در آمد و  مدیر جشنواره از آن به  عنوان کشف آن سال یاد کرد. داستان این فیلم  روایت اتفاقی وحشتناک در خانواده ای است که راز سر به مهرش در طول ۶ نسل‌ مخفی می‌ماند و تاثیراتی در روند زندگی افراد خانواده می گذارد. مهدی هاشمی، شهاب حسینی، نازنین فراهانی، مهران رجبی و … بازیگران این فیلم هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>