سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

عباس شوقی از «یتیمخانه ایران» انصراف داد/ افشین شرکت فیلم می‌سازد

yatimkhane-iran

دستیار کارگردان تازه‌ترین فیلم سینمایی طالبی به خاطر حجم بالای کار از ادامه حضور در این پروژه انصراف داد.

دستیار کارگردان تازه‌ترین فیلم سینمایی طالبی به خاطر حجم بالای کار از ادامه حضور در این پروژه انصراف داد.

عباس شوقی به سوره سینما گفت: از فیلم سینمایی «یتیمخانه ایران» انصراف دادم و این روزها در تدارک پیش‌تولید کار جدیدم به نام «بوی خوش عشق» هستم. اخیرا برای پروانه ساخت کار اقدام کردیم و اگر دریافت پروانه به تاخیر نیفتد به کارگردانی افشین شرکت تولید را به زودی آغاز می‌کنیم.

وی افزود: این فیلم در ژانر کودک و است و قصد داریم بتوانیم تا جشنواره فیلم کودک و نوجوان به سرانجام برسانیم. «بوی خوش عشق» از نظر تولید تاحدی سنگین است چون قصه و روایت به گونه ایست که فیلمبرداری در شهرهای مختلف را می طلبد تا الان بوشهر و اصفهان برای لوکیشن انتخاب شده اند اما شهر های دیگری هم بعدا اضافه خواهند شد. ضمن اینکه در تهران هم بیشتر لوکیشن‌ها خیابانی است و در فضای باز فیلمبرداری می‌شود.

وی افزود: فیلمنامه دیگری هم به نام«چهارمضراب» در دست دارم که قرار است علی مربی کارگردانی آن را به عهده بگیرد. اگر چه از لحاظی مالی بودجه این فیلم تامین است اما اولویتمان را به سرانجام رساندن «بوی خوش عشق» گذاشتیم. پیش تولید هر دو پروژه آغاز شده است و امسال آماده نمایش می شوند.

در «یتیمخانه ایران» به کارگردانی طالبی، علیرام نورایی، انوشیروان ارجمند، محمدعلی شادمان، فرخ نعمتی و … بازی می‌کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>