سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۱ ق.ظ چاپ مطلب

سراغم نیایند، سراغشان نمی‌روم/ بازیگر «یه حبه قند» این روزها چه می‌کند؟

roohollah-mofidi1

بازیگر فیلم سینمایی «یه حبه قند» این روزها در تنهایی، خاطرات زندگی‌اش را می‌نویسد.

بازیگر فیلم سینمایی «یه حبه قند» این روزها در تنهایی، خاطرات زندگی‌اش را می‌نویسد.

روح‌الله مفیدی که مدت‌هاست در سینما و تلوزیون حضور ندارد و مانند بسیاری از بازیگران قدیمی، خانه نشین شده از حال و هوای این روزهایش به سوره سینما گفت: بیشتر اوقات خود را در خانه و کنار بچه‌هایم می‌گذرانم. پیش از این در کنار بازیگری نقاشی و مجسمه‌سازی می‌کردم، اما این روزها به خاطر توان جسمی کمتر به آنها می‌پردازم و بیشتر به نوشتن مشغولم.

وی افزود: مدت‌هاست سینما نرفته‌ام و تلویزیون هم زیاد نگاه نمی کنم. بیشتر سرگرم مشغله‌های زندگی ام هستم. دلیل کم کار شدنم فقط یک چیز است اینکه عادت ندارم برای کار، خودم پیشنهاد دهم و تا کسی سراغم نیاید سراغشان نمی‌روم. اگر چه خواسته شدن مهم است اما شاید کمی هم مقصر تاریخ تولدم باشد. برای سن و سال ما نقش مناسب کمتر وجود دارد.

roohollah-mofidi2

این بازیگر قدیمی که بعد از فیلم سینمایی «یه حبه قند» جلوی دوربین ظاهر نشد گفت: آنچه بیشتر این روزها وقتم را برایش صرف می کنم نوشتن خاطراتم از گذشته است. البته نه به قصد انتشار بیشتر برای خودم می نویسم. اگر خواننده ای هم خواست آنها را در اختیارش می‌گذارم. نوشتن بیش از هر چیز دیگری این روزها دغدغه من است.

روح‌الله مفیدی بازی در فیلم‌های سینمایی «رویای نیمه شب تابستان»، «شب روباه»، «سر حد» و … را در کارنامه دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>