سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۴:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

هجدهمین بازار فیلم تهران آغاز به کار می‌کند

bazar-film-2015

هجدهمین بازار فیلم تهران در کنار برپایی بخش بین‌الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر کار خود را آغاز می‌کند.

هجدهمین بازار فیلم تهران در کنار برپایی بخش بین‌الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر کار خود را آغاز می‌کند.

سوره سینما – به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، هجدهمین بازار فیلم تهران همزمان با دومین روز از برپایی بخش بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر، با حضور بیش از ۱۰۰ میهمان خارجی از صبح روز دوشنبه کار خود را آغاز خواهد کرد.

همچنین مراسم افتتاحیه هجدهمین بازار فیلم تهران روز دوشنبه (۷ اردیبهشت) ساعت ۱۷ با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. ۵۵ خریدار خارجی و ۲۵ تهیه‌کننده آثار سینمایی خارجی از جمله حاضران در هجدهمین بازار فیلم تهران هستند.

امسال میهمانانی از ۷۰ کشور جهان در بازار فیلم حضور خواهند داشت که بخش زیادی از آنان را پخش‌کنندگان و خریداران آثار تشکیل می‌دهند و تعدادی از میهمانان هم، مسئولان و برنامه‌ریزان فستیوال‌های مهم بین‌المللی و تهیه‌کنندگان مایل به تولید مشترک با ایران خواهند بود.

همچنین پیش‌بینی می‌شود ۲۹۰ اثر ایرانی پس از آماده‌سازی، برای عرضه به خریداران خارجی روی سرور‌های بازار بارگذاری شود تا پخش‌کنندگان و خریداران خارجی، با سهولت دسترسی به این آثار از طریق اتاقک‌های نمایش تعبیه‌شده در بازار فیلم، درباره انتخاب آن‌ها تصمیم‌گیری کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>