سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۰ ق.ظ چاپ مطلب

الهام کردا و تجربه نقش منفی در سریال «تعبیر وارونه یک رویا»

elham-korda

الهام کردا برای اولین بار یک نقش منفی را با سریال فریدون جیرانی تجربه می‌کند.

الهام کردا برای اولین بار یک نقش منفی را با سریال فریدون جیرانی تجربه می‌کند.

کردا به سوره سینما گفت: سال گذشته بازی در فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» را شروع کردم و کارمان مدتی پیش به پایان رسید. این فیلم را محسن عبدالوهاب کارگردانی کرده است و من از این تجربه رضایت خاطر داشتم. امیدوارم این فیلم در مرحله اکران هم موفق باشد. فیلمنامه ما به درستی جلوی دوربین رفت و منتظر رونمایی شدن آن و دیدن واکنش مخاطبان هستیم.

وی افزود: بازی در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی، تجربه دیگر من در سال ۹۳ بود. این مجموعه بسیار پر پرسوناژ بود اما بازی در آن برای من به طور ویژه ای لذتبخش بود چون برای اولین بار بازی در یک نقش منفی را تجربه کردم. تصویربرداری این سریال همچنان ادامه دارد و ما این شب ها برای گرفتن سکانس های باقی مانده آفیش می شویم.

الهام کردا در سال گذشته با نمایش موفق «هم هوایی» طی دو نوبت مجزا روی صحنه بود. او در این نمایش با ستاره اسکندری، سارا بهرامی و باران کوثری همبازی شد. «تعبیر وارونه یک رویا» به تهیه‌کنندگی سید کمال طباطبایی در بیست قسمت ۵۰ دقیقه ای تولید می‌شود و الهام کردا، نگار عابدی، صالح میرزاآقایی و شیوا خسرومهر از جمله بازیگران آن هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>