سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۵۸ ب.ظ چاپ مطلب

«روزهای خرداد» در اصفهان روی پرده می‌رود

roozhaye-khordad

اکران های دانشگاهی مستند «روزهای خرداد» ساخته مهدی دزفولی آغاز می‌شود.

اکران های دانشگاهی مستند «روزهای خرداد» ساخته مهدی دزفولی آغاز می‌شود.

سوره سینما- مستند «روزهای خرداد» فردا سه شنبه، ۱۵ اردیبهشت‌ماه، با برگزاری نخستین اکران در دانشگاه اصفهان آغاز می شود. این مراسم که رأس ساعت ۱۴ در تالار پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار می شود، با سخنرانی مهدی کوچک زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سیدمهدی دزفولی، کارگردان مستند «روزهای خرداد» همراه خواهد بود.

مستند «روزهای خرداد» از تولیدات مرکز فیلم مستند سوره حوزه هنری محسوب می شود که سفیرفیلم مسئولیت انتشار و اکران آن را برعهده گرفته است که برای نخستین بار، رونمایی از اکران دانشگاهی یک مستند را در یکی از دانشگاه های شهرستان برگزار خواهد کرد.

این مستند با موضوع بررسی فتنه ۸۸ اثری به کارگردانی سیدمهدی دزفولی و تهیه کنندگی محسن یزدی است که از منظری متفاوت به بررسی بخشی از حوادث سال ۸۸ می پردازد. فیلم با به نمایش کشیدن وقایع انتخابات سال ۸۸ در نهایت به انتخابات سال ۹۲ و پیروزی دکتر حسن روحانی می رسد. «روزهای خرداد» آخرین مستند بلند با موضوع فتنه ۸۸ است که در آن برای نخستین بار با شخصیت هایی نظیر فائزه هاشمی، ابراهیم یزدی، عباس عبدی، الهه کولایی و … مصاحبه شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>