سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۴۳ ق.ظ چاپ مطلب

«لانتوری» اوایل خردادماه به پایان می‌رسد/ «متولد ۶۵» در راه اکران

lantoori

فیلمبرداری فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان این روزها در حال انجام است و تا اوایل خردادماه به پایان می‌رسد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان این روزها در حال انجام است و تا اوایل خردادماه به پایان می‌رسد.

محمدرضا منصوری مدیرتولید پروژه های سینمایی به سوره سینما گفت: از جمله فیلم های آماده نمایش «دو» به کارگردانی سهیلا گلستانی پروانه نمایش خود را دریافت کرده و در نوبت اکران قرار دارد. فیلم سینمایی «متولد ۶۵» اولین ساخته مجید توکلی هم این هفته درخواست پروانه نمایش ارائه شد و منتظر پاسخ شورای صنفی هستیم.

وی افزود: فیلم هایی که هنوز تولیدشان به پایان نرسیده «سینمانیمکت» به کارگردانی محمدرحمانیان است که مراحل نهایی تدوین را سپری می‌کند و فیلم «لانتوری» که گروه همچنان در حال فیلمبرداری هستند. ضمن اینکه پیش‌تولید فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی هم آغاز شد و گروه به زودی وارد مرحله تولید می‌شود.

محمدرضا منصوری مدیریت تولید پروژه‌هایی چون «محمد (ص)»، «لاله»، «من مادر هستم»، «دعوت» و …در کارنامه خود دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>