سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۰۹ ب.ظ چاپ مطلب

«تاول» به «نیم» تغییر نام داد/ پایان تدوین

nim1

فیلم «تاول» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار با پایان مراحل تدوین توسط مستانه مهاجر، به «نیم» تغییر نام داد.

فیلم «تاول» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار با پایان مراحل تدوین توسط مستانه مهاجر، به «نیم» تغییر نام داد.

سوره سینما- تدوین فیلم «نیم» به تهیه کنندگی بهمن کامیار که پیش از این با نام «تاول» بود، توسط مستانه مهاجر به پایان رسید و به زودی مراحل صداگذاری و آهنگسازی آن آغاز می‌شود. فیلم سینمایی «نیم» بعنوان اولین اثر بلند بهمن کامیار است که فیلمنامه آن را نیز نوشته و این اثر یک درام اجتماعی است که به مصائب زندگی یک دختر جوان با بازی هستی مهدوی‌فر می‌پردازد.

در فیلم «نیم» هستی مهدوی‌فر ، حسین سلیمانی، نگار عابدی، افشین سنگ چاپ، میرطاهر مظلومی، صدرالدین حجازی، عباس موسوی، سام مشایخی و فرشته عروجی با حضور آشا محرابی و هنرمندی فریماه فرجامی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

nim2

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مجری طرح : رضا زنده‌ جاه، مدیر فیلمبرداری: حسین ناظریان، طراح چهره‌پردازی: مهری شیرازی، مدیر تولید: رضا بشیری، مدیرصدابرداری: فرشید کیوان‌‌مهر، طراح صحنه و لباس: شهرام غدیری‌فر، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: فرزاد ظریفی، منشی صحنه: فرشته عروجی، عکاس و طراح پوستر: ایران انتظام و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی اشاره کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>