سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۶ ب.ظ چاپ مطلب

میرکریمی، تبریزی و نیکی کریمی داور بخش محله جشنواره شهر

shahr

پنج سینماگر ۱۵۶ فیلم بخش محله پنجمین جشنواره بین‌المللی شهر را داوری می‌کنند.

پنج سینماگر ۱۵۶ فیلم بخش محله پنجمین جشنواره بین‌المللی شهر را داوری می‌کنند.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، سیدرضا میرکریمی، کمال تبریزی، نیکی کریمی، سیدهادی منبتی، مسعود نقاش‌زاده فیلم‌های بخش فیلمسازی شهروندی جشنواره را ارزشیابی و داوری می‌کنند. این ۱۵۶ فیلم شهروندی در کلاس‌های آموزش فیلمسازی جشنواره شهر که با حضور ۱۰۷۰ هنرجو از ۲۲ فرودین‌ماه در فرهنگسراهای تهران برگزار شد، ساخته شده‌اند.

این فیلم‌ها اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری هستند و به زودی وارد مرحله داوری‌ می‌شوند.

shahr-poster

پوستر پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با طراحی علی باقری رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، پوستر این دوره از جشنواره با توجه به رویکردهای آن، به دور از هیاهو و شلوغی‌های مرسوم پوسترهای سینمایی بوده و تلاش شده است که سادگی و صمیمیت بیشتری برای ارتباط‌گیری با مخاطبان و سینماگران داشته باشد.

در واقع در این پوستر تنها از یک دوربین فیلمبرداری و تایپوگرافی نام پنجمین جشنواره فیلم شهر استفاده شده است و طراح آن سعی کرده تا با ترجمه تصویری جشنواره فیلم و همچنین اِلمان شهر (نقشه)، پوستر چشم‌نوازی را آماده کند.

پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به دبیری سیاوش حقیقی از هفتم تا دوازدهم خردادماه در ۱۱ سالن سینمایی تهران و به مرکزیت پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>