سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۵۴ ب.ظ چاپ مطلب

روایت کمال تبریزی از ابراز رضایت رهبر انقلاب از فیلمنامه «سرزمین کهن»

sarzamin-kohan

کمال تبریزی در مصاحبه‌ای از ابراز رضایت مقام معظم رهبری از فیلمنامه «سرزمین کهن» صحبت کرده است.

کمال تبریزی در مصاحبه‌ای از ابراز رضایت مقام معظم رهبری از فیلمنامه «سرزمین کهن» صحبت کرده است.

سوره سینما- سایت گام نو نوشت: کمال تبریزی در بخش‌هایی از گفت و گوی خود با هفته‌نامه مثلث، روایت جالبی از ابراز رضایت رهبر انقلاب از فیلمنامه سریال «سرزمین کهن» را بازگو کرده است . تبریزی در پاسخ به این سوال که به دلیل حضور مدیریت جدید در صدا و سیما است که مشکلات پخش سرزمین کهن حل شده است؟ گفته: «هم به خاطر مدیریت جدید و هم به دلیل یک اتفاقاتی است که برای این مجموعه در زمان آقای ضرغامی افتاد. در زمان آقای ضرغامی که پخش سریال متوقف شد ما یک رایزنی با دفتر رهبری داشتیم که فیلم‌نامه را آقای خامنه‌ای خواندند.ما فیلم‌نامه را که حدود ۶۰ قسمت از سریال بود با یک تقاضا نامه فرستادیم که ایشان بخوانند و ظرف مدت ۱۰ روز از آنجا تماس گرفتند و گفتند که این نویسنده‌اش چه کسی است؟ بیاید و آقای نادر طالب‌زاده رفتند آنجا و ایشان از کار تعریف کردندو درباره شخصیت و جزییات فیلمنامه با آقای طالب‌زاده صحبت کردند و در کل آن ۶۰ قسمت ۲ تا ۳ مورد اصلاحات کوچکی را مطرح کردند. این اتفاق خیلی تاثیر مثبتی در وضعیت سریال گذاشت تا جاییکه در دوره‌جدید برخی اصلاحات را که از قبل اعمال شده بود به سریال بازگردانده شد و اگر دوباره سریال از اول پخش شود،شما صحنه هایی را می بینید که در پخش اولیه ندیده بودید، به هرحال همه چیز با سازمان توافق شده و فقط مشکل مالی داریم.»

پخش سریال «سرزمین کهن» با بازی علی شادمان، شهاب حسینی، نیکی کریمی، هنگامه قاضیانی و … سال ۹۳ به دلیل انتقادها به یک شخصیت متوقف شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>