سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۱ ق.ظ چاپ مطلب

مصطفی کیایی و نگارش یک فیلمنامه متفاوت

mostafa-kiayee

مصطفی کیایی حال و هوای فیلمنامه جدید خود را نسبت به دیگر آثارش جدی‌تر توصیف کرد.

مصطفی کیایی حال و هوای فیلمنامه جدید خود را نسبت به دیگر آثارش جدی‌تر توصیف کرد.

کیایی به سوره سینما گفت: «پارازیت» همچنان در حال نگارش است. این فیلمنامه هم در ژانر آثار اجتماعی و شهری قرار می‌گیرد، اما احتمالا در نظر مخاطب با دیگر فیلم هایی که تاکنون از من دیده شده، متفاوت جلوه می‌کند، چون میزان موقعیت های طنز و خنده دار آن کمتر است.

وی افزود: داستان «پارازیت» وابستگی چندانی به فصل ندارد، اما مهر و آبان‌ماه امسال را بهترین زمان برای فیلمبرداری آن به حساب می‌آورم و امیدوارم بتوانیم کار را همان موقع کلید بزنیم. در حال حاضر آماده شدن فیلمنامه آن بیشترین دغدغه ذهنی من است و می خواهم حتما نسبت به دیگر فیلم هایم چند گام، رو به جلو باشد.

این نویسنده و کارگردان همچنین گفت: درباره اینکه چه کسی این فیلم جدید را تهیه کنندگی خواهد کرد در حال حاضر صحبتی ندارم، اما به طور قطع در بخش خصوصی سینما ساخته می‌شود و تلاش می کنم از نظر روند تولیدی هم در این فیلم تجربه های جدیدی را کسب کنم.

مصطفی کیایی کارگردانی فیلم‌های سینمایی «ضد گلوله»، «خط ویژه» و «عصر یخبندان» را در کارنامه خود دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>