سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

شبکه نمایش خانگی به «ته خط» رسید

tahe-khat

فیلم «ته خط» به کارگردانی منوچهر هادی به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

فیلم «ته خط» به کارگردانی منوچهر هادی به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

سوره سینما- فیلم «ته خط» به کارگردانی منوچهر هادی و بر اساس فیلمنامه ای از امیرعربی از هفدهم خرداد ماه درفروشگاه های عرصه محصولات فرهنگی توزیع می شود.

«ته خط» یکی از آخرین ساخته های منوچهر هادی است که آن را بر اساس فیلمنامه ای از امیر عربی جلوی دوربین برده است. داستان این فیلم درباره زوجی است که خانهای را دیکی از محله های جنوب شهر تهران اجاره می کنند، در حالیکه آن ها در حال مهیا کردن منزلشان هستند، چند کوچه بالاتر گروهی سه نفره به سرگردگی خرده خلافکاری به نام «معین راشد» دست به سرقت از یک بانک می زنند و این سرآغاز ماجراهای این فیلم است.

در این فیلم مجید صالحی و عارف لرستانی در نقش هایی کاملا متفاوت جلوی دوربین منوچهر هادی رفته اند، صالحی ایفاگر نقش معین راشد است و لرستانی نقش سرگردی به نام «رسول» را بر عهده دارد. لیندا کیانی، نازنین کریمی، سیروس همتی و داود ناقور دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«ته خط» از محصولات گروه فیلم وسریال شبکه یک سیما ست که به تهیه کنندگی مشترک وحید سعیدی و سید علیرضا میرزا مصطفی تهیه و تولید شده است. امتیاز این فیلم که فقط یکبار از تلویزیون پخش شده، به تازگی از طرف اداره کل تامین برنامه خارجی سیما به موسسه «گلرنگ رسانه» واگذار شده است. «ته خط» قرار است از هفدهم خرداد ماه در فروشگاه های سراسر کشور توزیع شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>