سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۱۶ ب.ظ چاپ مطلب

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی

film-razavi

مهلت ارسال آثار به دهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به دهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی تمدید شد.

سوره سینما – رقیه توکلی،دبیر دهمین جشنواره فیلم مستند و کوتاه رضوی از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ تیرماه سال جاری در یزد خبر داد.

وی افزود جشنواره مستند و فیلم کوتاه رضوی به منظور توسعه و ترویج فرهنگ رضوی و گسترش سیره ی ائمه معصومین به خصوص امام رضا (ع) برای سومین بار در یزد برگزار میشود. این جشنواره از سری برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) ست که مرداد و شهریور۹۴ به مناسب سالروز میلاد با سعادتت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) ، همزمان با دهه کرامت برگزار میشود.

این جشنواره دارای دو بخش مسابقه و سبک زندگی است .بخش مسابقه شامل آثاری با موضوعات مربوط به امام رضا (ع) و بخش سبک زندگی که از سال گذشته به جشنواره اضافه شده است با موضوعات انسانی مثل احسان و نیکوکاری ، مهربانی و …

او در ادامه گفت : دبیرخانه جشنواره پذیرای کلیه آثار مستند و داستانی کوتاه با موضوعات مربوط به هرکدام از بخش ها که از سال ۹۳ به بعد تولید شده باشند ، میباشد. حداکثر زمان فیلم های مستند و داستانی ارسالی ۳۰ دقیقه است و ارسال آثار برای عموم آزاد میباشد.

دهمین جشنواره مستند و فیلم کوتاه رضوی ۲۵الی۲۷ مردادماه سال جاری برگزار می شود و اختتامیه ۲۸ مرداد خواهد بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>