سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۹:۴۲ ق.ظ چاپ مطلب

می‌دانستم بالاخره «عبدالسلام» دیده می‌شود

chand-metre-mokaab3

بازیگر فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» از اینکه در جشن حافظ نامزد شده، ابراز رضایت کرد

بازیگر فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» از اینکه در جشن حافظ نامزد شده، ابراز رضایت کرد.

نادر فلاح به سوره سینما گفت: از همان روزی که «عبدالسلام» را برای «چند متر مکعب عشق» بازی کردم، می دانستم بالاخره اتفاقات خوبی برای این کاراکتر می افتد و یک جا دیده می شود. از اینکه در جشن حافظ یکی از کاندیداهای دریافت جایزه شده ام خوشحالم. من همه تلاشم را به خرج داده بودم تا خوب بازی کنم و حالا وجدانم آسوده است از اینکه حق مطلب این شخصیت ادا شده است.

وی افزود: وقتی به فهرست دیگر بازیگرانی که برای دریافت جایزه نامزد شده اند نگاه کردم متوجه شدم تقریبا همه کسانی که در این سینما دارای وزنه و جایگاه هستند در ترکیب قرار گرفته اند و همین موضوع باعث حس ناب تری در من شد. رقابت با این دوستان ساده نیست و از اینکه در کنارشان قرار گرفته ام خوشحالم. امیدوارم هر کسی شایسته تر است از این تشویق و جایزه بهره مند شود.

این بازیگر توضیح داد: به زودی بازی من در فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان شروع می شود و جلوی دوربین قرار می گیرم. این روزها نمایش «دست نیافتنی‌ها» را روی صحنه دارم که اجرای آن تا پیش از شروع ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

نادرفلاح در آثاری همچون «دریا و ماهی پرنده»، «طعم شیرین خیال» و … نیز بازی کرده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>