سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

«گینس» و «عصریخبندان» رکورددار اکران فطر/ گیشه پررونق سینما آزادی

azadi-ramezan

نمایش فیلم‌های اکران عید فطر با استقبال سینمادوستان در سینما آزادی همراه شد.

نمایش فیلم‌های اکران عید فطر با استقبال سینمادوستان در سینما آزادی همراه شد.

رضا سعیدی‌پور مدیر سینما آزادی به سوره سینما گفت: ماه مبارک رمضان همانطور که از عنوانش پیداست برای سینما هم مبارک بود و سینما آزادی فروش خیلی خوبی را از اکران فیلم ها به دست آورد. مردم تا دو ساعت مانده به اذان صبح در سینما بودند و فیلم های مورد علاقه‌شان را دنبال می کردند. از این بابت شاید بتوان گفت پرفروش ترین سال برای ماه رمضان داشتیم. در مقایسه با طرح “اذات تا اذان” که چند سال پیش اجرا شد امسال فروش ما آن طرح برابری می کرد.

وی افزود: دو فیلم سینمایی «گینس» به کارگردانی محسن تنابنده و «عصریخبندان» مصطفی کیایی رکورددار گیشه بودند و تفاوت فروش قابل توجهی با سایر فیلمها داشتند. در ۴روز تعطیلی اخیرهم تا ۴۲ میلیون تومان در روز فروش داشتیم. نکته جالب اینکه اگرچه بسیاری از تهرانی ها در سفر بودند و کم شدن جمعیت تهران می توانست روی گیشه تاثیرگذار باشد بسیاری از هموطنان ما که از شهرستان های دیگر در حین سفر به تهران آمده بودند سینما را بخشی از تفریحشان قرار داده و به سینما آزادی می‌آمدند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>