سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۵ ب.ظ چاپ مطلب

حضور بیش از ۱۶۲ فیلم در بخش مسابقه بین‌الملل فیلم «یاس»

yas-festival

۱۶۲ فیلم به دبیرخانه جشنواره فیلم ویدئویی «یاس» رسید.

۱۶۲ فیلم به دبیرخانه جشنواره فیلم ویدئویی «یاس» رسید.

سوره سینما- به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی، در این دوره از جشنواره علاوه بر رقابت فیلمسازان در بخش‌های مسابقه ایران، پویانمایی بلند، سینما-ویدیو، طرح و ایده  فیلمنامه و مواد تبلیغی و اطلاع‌رسانی، فیلمسازان خارجی نیز با آثار خود در بخش مسابقه بین‌الملل این جشنواره حضور خواهند داشت. با پایان مهلت فراخوان در بخش مسابقه بین‌الملل تاکنون ۱۶۲ اثر به دبیرخانه رسیده که هیات انتخاب از میان فیلم‌های رسیده، آثار برتر را برای حضور در جشنواره انتخاب خواهند کرد.

در این بخش فیلم‌هایی از کشورهای فرانسه، آمریکا، آلمان، اسپانیا، آرژانتین، ژاپن، انگلستان، سنگاپور، بلژیک، اتریش، روسیه، کانادا، نیوزلند و … به دبیرخانه ارسال شده است. درسومین دوره جشنواره فیلم یاس مسابقه چشم‌انداز آسیا نیز به بخش مسابقه بین‌الملل افزوده شده است.

مؤسسه رسانه‌های تصویری با حمایت سازمان سینمایی و مشارکت استانداری مازندران و با هدف تشویق فیلم‌سازان و تقدیر از تولیدکنندگانی که مبادرت به تولید آثاری با مضامین اسلامی و ملی کرده‌اند، سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس را برگزار می‌کند. سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس اول تا ششم مهر ماه سال جاری در استان مازندران برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>