سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ مرداد ۱۳۹۴ در ۳:۰۷ ب.ظ چاپ مطلب

علیخانی و اجرای اختتامیه یک جشنواره سینمایی

alikhani

احسان علیخانی اجرای مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی را برعهده دارد.

احسان علیخانی اجرای مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی را برعهده دارد.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، احسان علیخانی که یکی از مجریان موفق و برگزیده سال‌های اخیر سیماست، اجرای مراسم اختتامیه سومین جشنواره فناوری و صنعتی را برعهده دارد.

این مراسم دو ساعته، با مدیریت محمد حمیدی‌مقدم که کارگردانی بسیاری از رویدادهای داخلی و خارجی مانند طراحی و آماده‌سازی متریال‌های تصویری غرفه ایران در نمایشگاه اکسپوی میلان، افتتاحیه و اختتامیه دوره‌های متعدد جشنواره فیلم فجر، مقاومت و… را برعهده داشته است، برگزار خواهد شد.

در این مراسم، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر حجت‌اله ایوبی رییس سازمان سینمایی و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمع زیادی از معاونان آن‌ها به همراه سینماگران شاخص و مستندسازان و مدیران فناوری و صنعتی کشور حضور خواهند داشت.

مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۰ مرداد در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود و در این مراسم ضمن معرفی برگزیدگان بخش های مختلف، نکوداشت زنده یاد محمدرضا مقدسیان و بزرگداشت کامران شیردل برپا خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>