سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب

رونمایی از مجله «برگ هنر» در شهر کتاب فرشته

barge-honar

آیین رونمایى مجله برگ هنر با حضور نادر مشایخی، ابراهیم حقیقی و احمد پوری در شهرکتاب فرشته برگزار می‌شود.

آیین رونمایى مجله برگ هنر با حضور نادر مشایخی، ابراهیم حقیقی و احمد پوری در شهرکتاب فرشته برگزار می‌شود.

سوره سینما- در این مراسم چهره هایى همچون ابراهیم حقیقى -گرافیست، احمد پورى-مترجم، نادر مشایخى-موزیسین حضور خواهند داشت و رابطه میان ادبیات با موسیقى، گرافیک و سایر هنرها را بررسی خواهند کرد.

در این شماره از جمله می‌خوانیم: گفت و گویی مفصل با عین‌الله غریب مترجم ادبیات ترکیه پیرامون آرا و آثار یاشار کمال،مقاله‌ای از جواد اسحاقیان درباره کتاب این فرات خون است از یاشار کمال. گفت و گو با علی اصغر حداد و کامران جمالی درباره جنبه‌های متنوع نویسندگی گونترگراس،مقاله‌ای از محمد ضیمران درباره رمان ظرافت جوجه تیغی نوشته موریل باربیل،مقاله ای از اصغر نوری درباره وجدی مواواد نمایشنامه‌نویس لبنانی-فرانسوی.

گفت و گو با سیروس علی‌نژاد درباره کتاب جدیدش پیرامون پرویز نقیبی، گفت و گوی انتقادی با حورا یاوری درباره رویکرد های ادبی‌اش ،مقاله مفصل نادر مشایخی درباره تاثیرات فرمی ادبیات در موسیقی و مقاله انتقادی رکسانا حمیدی درباره رمان دیوار نوشته علیرضا غلامی. گفت وگوی سید ابوالحسن مختاباد با  دکتر محمد استعلامی درباره جنبش کرامیه به بهانه انتشار کتابی از دکتر استعلامی در همین زمینه از دیگر مطالب این نشریه است.

poster-barge-honar

این برنامه فردا سه‌شنبه در ساعت ۶ بعد از ظهر در شهرکتاب فرشته به آدرس میدان تجریش، خیابان مقصودبیک، نرسیده به چهارراه حسابى، پلاک ٣٢ و با حضور جمعى از اهالى ادب، فرهنگ و هنر برگزار مى شود. ورود براى علاقمندان آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>