سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۲ ب.ظ چاپ مطلب

ابراز رضایت رییس حوزه هنری از مجیدی و فیلم «محمد (ص)»

mohamad-s-1

مجید مجیدی اظهار امیدواری کرد فیلم «محمد (ص)» منجر به تبلیغ اسلام در خارج از مرزهای جهان اسلام شود.

مجید مجیدی اظهار امیدواری کرد فیلم «محمد (ص)» منجر به تبلیغ اسلام در خارج از مرزهای جهان اسلام شود.

سوره سینما- کارگردان فیلم «محمد(ص)» عصر دیروز ۱۱ مرداد ماه در نشست رؤسای حوزه‌های هنری استان‌ها حضور پیدا کرد. در این نشست که با حضور محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، محمد حمزه زاده مدیر عامل موسسه سینمایی سوره، مجید مصلحی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس همراه با روسای مراکز استانی حوزه هنری برگزار شد، مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی «محمد(ص)» نکاتی پیرامون این فیلم را مطرح کرد.

مجیدی به تجربیاتی که در روند ساخت این فیلم سینمایی کسب کرده است اشاره کرد و توضیح داد: در این پروژه هنرمندان حرفه‌ای بین المللی حضور داشتند که این منجر شد، عوامل حاضر در این پروژه تجربیات خوبی کسب کنند که سطح سینمای ایران را ارتقا بخشند.

این کارگردان همچنین ابراز امیدواری کرد: با توجه به بازتاب‌هایی که تاکنون از اکران‌های محدود مشاهده کرده‌ام، این فیلم قلب‌های علاقه‌مندان به پیامبر اسلام(ص) را شاد کند و موجب رضایت همه مسلمانان و همین طور تبلیغ اسلام در خارج از مرزهای جهان اسلام باشد.

در انتهای این نشست، محسن مومنی شریف با اشاره به فیلم «محمد(ص)» گفت: این فیلم را هر که می‌ساخت ما خوشحال می‌شدیم و حال که آقای مجیدی مدیریت این کار را بر عهده داشتند ما را بسیار خوش‌حال‌تر کردند. چرا که ایشان هم استحقاق این کار را داشتند و هم بهترین فرد برای کارگردانی این فیلم بودند.

مومنی در انتهای این نشست با اهدای تابلو خطی از مجید مجیدی تقدیر و تشکر کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>