سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۱:۵۸ ب.ظ چاپ مطلب

توضیحات مدیرعامل نور تابان درباره فیلم «محمد رسول الله (ص)»

mohamad-rasoolollah

محمد رضا صابری اعلام کرد که از‌‌ همان روزهای اول استقبال علاقمندان فیلم «محمد رسول الله (ص)» برای خرید بلیت بی‌نظیر و شگفت انگیز بوده است.

محمد رضا صابری اعلام کرد که از‌‌ همان روزهای اول استقبال علاقمندان فیلم «محمد رسول الله (ص)» برای خرید بلیت بی‌نظیر و شگفت انگیز بوده است.

سوره سینما – محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نور تابان و تهیه کننده فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» با اعلام این مطلب افزود: بر اساس درخواست سینماداران ما به شورای صنفی نمایش پیشنهاد کردیم که قیمت بلیت فیلم «محمد رسول الله (ص)» در سینماهای مدرن و پردیسهای سینمایی که به سیستم Dسینما مجهز هستند ۱۰ هزار تومان در سینماهای ممتاز ۸ هزار تومان و در سینماهای درجه یک ۷ هزار تومان تعیین شود.

وی ادامه داد: فیلم «محمد رسول الله (ص)» با سیتم Dسینما در پردیس‌های کوروش، آزادی، فرهنگ، چارسو، ایوان شمس، هویزه مشهد به نمایش درمی آید و قیمت بلیت این فیلم با به توجه به زمان ۳ ساعته فیلم و اینکه تقربیا دوسانس نمایش را در بر می‌گیرد تعیین شده است.

صابری با اشاره به استقبال بی‌نظیر علاقمندان از پیش فروش بلیط‌های فیلم «محمد رسول الله (ص)» به کار گردانی مجید مجیدی گفت: با وجود آنکه فقط چند روز است پیش فروش اینترنتی بلیت‌ها آغاز شده است اما از‌‌ همان روزهای اول استقبال علاقمندان فیلم برای خرید بلیت بی‌نظیر و شگفت انگیز بوده است.

وی ادامه داد: این استقبال به اندازه‌ای است که ظرفیت فروش اینترنتی بلیت در بعضی سانسهای سینماهای همچون آزادی، کوروش، فرهنگ، تکمیل شده است و ما در حال برنامه ریزی هستیم که ظرفیت جدیدی را برای این سینما‌ها تعریف و فراهم کنیم.

صابری افزود: این استقبال در حالی صورت گرفته است که هنور تعدادی از سینما‌ها فروش اینترنتی خود را آغاز نکرده‌اند و روز به روز سینماهای مختلف این روند را آغاز می‌کنند.

صابری افزود: تا امروز در بیش از ۴۰ شهر به برکت فیلم حضرت محمد رسول الله و توسط بنیاد مستضعفان، سالن سینما تاسیس شده است.

وی ادامه داد: در این شهر‌ها سیستم صدا و تصویر به گونه‌ای طراحی شده که فیلم‌های سینمایی با تکنولوژی E سینما قابل نمایش است و تلاش داریم تا ۴ شهریورماه سینماهای بیشتری به این سیستم مجهز شوند.

صابری افزود: چندین گروه و کمیته‌های ویژه‌ای برای تجهیز سالن‌های سینما و همچنین مجهز کردن مجتمع‌های فرهنگی برای نمایش فیلم «محمد رسول الله (ص)» به استان و شهرستان‌های مختلف اعزام شدند و از مدیران کل ارشاد استان‌ها و مسئولان شهرستان‌ها تقاضا داریم که با این گروه‌ها همکاری کنند.

صابری با اشاره به استقبال علاقمندان این فیلم از پیش فروش بلیط‌ها گفت: از روز ۴ شهریور همزمان با میلاد امام رضا (ع) اکران فیلم به صورت سراسری آغاز می‌شود و همچنین ما در زمان نمایش فیلم برنامه‌های ویژه‌ای داریم که همزمان با اکران اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: شرکت سینمایی نور تابان به عنوان تهیه کننده و پخش کننده فیلم امکانات ویژه‌ای را برای موسسات و ارگان‌هایی که علاقمند هستند تا به صورت گروهی به تماشای فیلم بنشینند درنظر گرفته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>