سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۱۴ ب.ظ چاپ مطلب

روزهای فرهنگی ایران با فیلم‌های حوزه هنری در سومبور صربستان

kheili-habe-ghand

فیلم‌های سینمایی «یه حبه قند»، «حوض نقاشی» و «خیلی دور، خیلی نزدیک» در شهر سومبور صربستان به نمایش در می‌آید.

فیلم‌های سینمایی «یه حبه قند»، «حوض نقاشی» و «خیلی دور، خیلی نزدیک» در شهر سومبور صربستان به نمایش در می‌آید.

سوره سینما – روزهای فرهنگی ایران به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد و با همکاری شورای شهر و شهرداری سومبور با حضور محمود شالویی رایزن فرهنگی کشورمان در صربستان، جمعی از مقامات و مسوولان محلی از جمله رئیس و اعضای شورای شهر شهردار و ژمردم علاقه مند به فرهنگ و هنر ایرانی همراه با نمایش آثاری از هنرهای تجسمی، صنایع دستی و نمایش فیلم های سینمایی در محل مرکز فرهنگی لازا کوستییچ سومبور آغاز شد.

در روزهای فرهنگی ایران ، افزون بر نمونه هایی از صنایع دستی ، آثاری هم از نقاشی های دکتر سید حسن سلطانی ، خط نوشته هایی از صفایی اردبیلی و عکس های مستند تاریخی و باستانی و نیز تصاویری از جاذبه های طبیعی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری در معرض دید علا قه مندان قرار گرفته است.

همچنین مطابق برنامه اعلامی ، در طول برگزاری روزهای فرهنگی ایران فیلم های سینمایی «ملک سلیمان»، «خیلی دور، خیلی نزدیک» ، «اینجا بدون من»، «یه حبه قند»، «حوض نقاشی» ، «زمانی برای دوست داشتن» ، «یکی از ما دو نفر» و … به نمایش گذاشته می شود.

روزهای فرهنگی ایران به مدت یک هفته درمرکز فرهنگی شهر سومبور برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>