سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۹ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۶ ب.ظ چاپ مطلب
11 تا 13 شهریورماه در برج میلاد/

حضور بازیگران شاخص در نمایشگاه خیریه نقاشی کودکان

dasthaye-mehraban

مراسم آغازین نمایشگاه سه روزه نقاشی «دستهای مهربان» با حضور بازیگران و سینماگران شاخص کشور در برج میلاد برگزار می‌شود.

مراسم آغازین نمایشگاه سه روزه نقاشی کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاری «دستهای مهربان» با حضور بازیگران و سینماگران شاخص کشور و حامیان همیشگی کودکان این بنیاد روز چهارشنبه (۱۱ شهریورماه) ساعت ۱۶ در برج میلاد برگزار می‌شود.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان، نمایشگاه سه روزه نقاشی «دستهای مهربان» با هنرمندی ۱۲۰ کودک تحت حمایت این بنیاد نیکوکاری و ارائه آثار هنری آن‌ها به صورت همت عالی و به منظور حفظ کرامت انسانی مددجویان برگزار می‌شود.

هنرمندانی همچون رضا کیانیان، رضا ایرانمنش، عبدالرضا اکبری، حمیدرضا پگاه، مهران رجبی، رضا شفیعی جم، امیرحسین صدیق، نیوشا ضیغمی، شهره سلطانی، رعنا آزادی ور، نگار جواهریان، آزاده صمدی، مهران احمدی، اشکان خطیبی، سپند امیرسلیمانی، سحر زکریا، آرام جعفری، لیلا برخورداری، میلاد کی مرام، احمد مهرانفر و … در این مراسم در کنار سایر حامیان کودکان این بنیاد نیکوکاری حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه نقاشی بنیاد نیکوکاری در این سه روز، پذیرای همه علاقمندان خواهد بود.

نمایشگاه‌ نقاشی دستهای مهربان پیش از این در سایر شعب استانی این بنیاد همچون استانهای تبریز، شیراز، اصفهان و کرج برگزار و با استقبال روبرو شده بود.

dasthaye-mehraban-poster

این نمایشگاه نقاشی از ۱۱ تا ۱۳ شهریورماه به مدت سه روز (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در طبقه دوم تجاری برج میلاد برپا خواهد شد.

براساس این گزارش، بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان از سال ۸۶ فعالیت خود را در زمینه جمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست آغاز کرده و تا به امروز موفق به اخذ چندین گواهینامه بین المللی شده است.

موسسه خیریه دست‌های مهربان در ابتدا با تدارک جهیزیه وارد مشارکت در امور خیریه شد و پس از مدتی فعالیت های خود را توسعه داد. در نهایت، دستهای مهربان در چارچوب یک موسسه ثبت و با شعار حفظ کرامت انسانی مددجویان تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>