سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۶ ب.ظ چاپ مطلب

تبریزی، سراج، رشیدپور، نعمت‌اللهی و میرزایی مسابقه اعجوبه‌‌ها را تمدید کردند

ojoobeha1

در پی استقبال شرکت کنندگان و درخواست برای تمدید زمان شرکت در مسابقه، آپارات مسابقه اعجوبه‌‌ها را تمدید کرد.

در پی استقبال شرکت کنندگان و درخواست برای تمدید زمان شرکت در مسابقه، آپارات مسابقه اعجوبه‌‌ها را تمدید کرد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی آپارات، مسابقه استعدادیابی چند سالی است که با هدف کشف استعداد کسانی که تصور می ‌کنند توانایی خاصی دارند در سراسر دنیا برگزار می ‌شود. در همه کشورها این مسابقه با شور و هیجان خاصی برگزار می ‌شود و هر کشور این مسابقه را تا حدی بومی سازی کرده و با توجه به فرهنگ خود این مسابقه را برگزار می ‌کند.

حال آپارات که برای دومین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقه اعجوبه ‌ها می ‌کند، با استقبال زیاد کاربران برای شرکت در این مسابقه مواجه شده است و تعداد ویدئو هایی که روزانه روی سایت بارگذاری می ‌شود بسیار زیاد بوده و ویدئو ها برای قرار گرفتن در بخش مسابقه باید بازبینی شوند تا کیفیت و دسته بندی آنها مشخص شود. این کار زمانبر است و ممکن است ویدئویی که ارسال می ‌شود تا دو روز در صف تایید قرار گیرد.

از طرفی برخی کاربران، مخصوصا کابران شهرستان‌ ها از زمان مسابقه دیرتر مطلع شده ‌اند و هنوز فرصت نکرده ‌اند ویدئو خود را روی سایت بارگزاری کنند، لذا درخواست تمدید زمان برگزاری مسابقه را داشته ‌اند. آپارات نیز با توجه به اینکه این مسابقه تنها یکبار در سال برگزار می ‌شود، تصمیم به تمدید این مسابقه گرفت تا علاقه ‌مندان فرصت بیشتری برای ارایه ویدئو های خود داشته باشند. بنابراین مسابقه اعجوبه ‌ها تا ۱۰ مهر ماه ساعت ۱۰:۱۰ صبح تمدید شد.

ojoobeha2

این مسابقه در بخش ‌های بازیگری، استعداد عجیب، استعداد ورزشی و خوانندگی پاپ و سنتی برگزار می ‌شود. که داوری این دور از مسابقات را کمال تبریزی برای بازیگری، رضا رشیدپور برای استعداد عجیب، مزدک میرزایی برای استعداد ورزشی، حسام الدین سراج برای خوانندگی سنتی و روزبه نعمت اللهی برای خوانندگی پاپ به عهده دارند.

برای هریک از برندگان جوایز ارزنده ‌ای نیز با توجه به رشته ‌ای که در آن شرکت می ‌کنند در نظر گرفته شده است. برای برنده بازیگری، سفر به جشنواره کن فرانسه، برای برنده ورزشی سفر به فینال جام باشگاه‌ های اروپا، برای دو نفر برنده خوانندگی سفر به کنسرواتوار اتریش و سفر به ونیز ایتالیا در نظر گرفته شده است. نفرات دوم و سوم و منتخب مردمی هر رشته نیز جوایز ارزنده ‌ای دریافت خواهند کرد.

علاقه ‌مندان می‌توانند از طریق سایت آپارات و نشانی www.aparat.com/talent94 اطلاعات لازم برای شرکت در این مسابقه را بدست آورند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>