سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۰۶ ق.ظ چاپ مطلب

قاچاق اعضای بدن توسط صهیونیست‌ها در «بازی خون»/ روایتی از پیرترین درخت ایران در «درخت پارسیک»

ghachagh-derakht

شبکه مستند سیما روز یکشنبه ۲۲ شهریور قاچاق اعضای بدن توسط صهیونیست ها در «بازی خون» و روایتی از پیرترین درخت ایران را در «درخت پارسیک» پخش می‌کند.

شبکه مستند سیما روز یکشنبه ۲۲ شهریور قاچاق اعضای بدن توسط صهیونیست ها در «بازی خون» و روایتی از پیرترین درخت ایران را در «درخت پارسیک» پخش می‌کند.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، یکشنبه ۲۲ شهریور مستند «بازی خون» در یک قسمت ۲۶ دقیقه ای برای ساعت ۲۱ در نظر گرفته شده است.

این مستند به موضوع قاچاق اعضای بدن توسط صهیونیست ها می پردازد. طبق اخباری که برخی روزنامه های بین المللی فاش کردند، رژیم صهیونیستی علاوه بر فلسطین، در کشور آذربایجان و نپال نیز به قاچاق اعضای بدن انسان ها می پردازد. موضوعی که مشخص نیست چرا با وجود فاش شدن آن مدعیان حقوق بشر واکنشی نشان نمی دهند.

روایتی از پیرترین درخت ایران در «درخت پارسیک»

آخرین مستندی که در روز یکشنبه ۲۲ شهریور پخش می شود نیز «درخت پارسیک» است. این مستند ساعت ۲۳ به مدت ۵۵ دقیقه روی آنتن می رود و موضوع آن سرو کهن ابرکوه است.

درختی با عمر تقریبی چهار هزار سال که به عنوان پیرترین درخت ایران و احتمالاً آسیا و سومین درخت پیر جهان به حساب می آید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>