سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۶ ب.ظ چاپ مطلب

بهترین شیوه تذکردادن را امشب در «بزرگ‌راه همت» ببینید

bozorgrahe-hemat

نهمین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «بزرگ‌راه همت» با عنوان «شیوه»، امشب روی آنتن شبکه افق خواهد رفت.

نهمین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «بزرگ‌راه همت» با عنوان «شیوه»، امشب روی آنتن شبکه افق خواهد رفت.

به گزارش سوره سینما ، این برنامه امشب یک‌شنبه ۲۶ مهرماه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. نهمین روایت از این مجموعه در سفر به تهران حکایت شیوه هایی است که ما برای بیان حرف مان بکار می گیریم.«بزرگ راه همت» در این قسمت با معرفی یک سوژه جالب، درباره شیوه درست تذکردادن و تذکر شنیدن با مردم گفتگو می کند.

شیوه شما برای گفتگو با دیگران چیست؟ پدر و مادر شما چگونه با شما حرف می زدند؟ شما با چه شیوه ای با فرزندان خود حرف می زنید؟ دوست دارید خطاهای شما چگونه به شما گفته شود؟ شما خطای دیگران را با چه شیوه ای با آنها در میان می گذارید؟ روایت نهم، حکایت گروهی است که در پی بهترین شیوه برای گفتگوی مردم با مردم است.

«بزرگ راه همت» در ۱۳ قسمت به نویسندگی و کارگردانی سیدامیر جاوید و تهیه‌کنندگی اباذر صالحیان، عنوان مجموعه مستندی است که سوژه‌های آن تمام ایران را شامل می‌شود و مخاطب در یک سفر دور و دراز، در هر قسمت از این مجموعه با فعالیت‌های فرهنگی خودجوش و مردمی مسافران «بزرگ راه همت» آشنا می‌شود.

خصوصیت مشترک این فعالیت‌ها، اتکای آنها به نیرو و منابع مردمی و خودجوش و پرهیز از استفاده از منابع و امکانات دولتی برای رشد و حیات است.

این مجموعه مستند هر هفته یکشنبه‌ها از شبکه افق روی آنتن صداوسیما می‌رود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>