سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۶ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز «ماه سینمای ایران» با فیلم‌های حوزه هنری در اسپانیا

kheili-habe-ghand

«ماه سینمای ایران» با نمایش فیلم‌های «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «یک حبه قند»، «طلا و مس» و «حوض نقاشی» به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در اسپانیا آغاز شد.

«ماه سینمای ایران» با نمایش فیلم‌های «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «یک حبه قند»، «طلا و مس» و «حوض نقاشی» به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در اسپانیا آغاز شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، «ماه سینمای ایران» به همت رایزنی فرهنگی ایران و همکاری بنیاد سه فرهنگ اسپانیا، ۱۲ آبان‌ماه آغاز شد.

در این برنامه که به مدت یک ماه ادامه دارد، فیلم‌های «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «یک حبه قند»، «طلا و مس» و «حوض نقاشی» در محل سالن آمفی تئاتر بنیاد سه فرهنگ اکران خواهد شد.

بنابراین اعلام این خبر، بنیاد سه فرهنگ، یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مراکز فرهنگی کشور اسپانیا است و از بخش‌های مختلفی چون کتابخانه تخصصی، سالن‌های کنفرانس، کلاس‌های آموزشی و بخش‌های اداری تشکیل شده است و بر اساس اصول صلح، گفت و گو و سازش، به ترویج دیدارها بین ملت‌ها و فرهنگ‌های مدیترانه می‌پردازد.این بنیاد، حوزه‌های کاری فرهنگی، هنری و علمی در استان‌های ایالت آندلوس نظیر گرانادا، کوردوبا و سوییا را تحت نظر دارد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>