سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۴ در ۲:۳۱ ب.ظ چاپ مطلب

موافقت با ساخت ۵ فیلم و عرضه یک فیلم در شبکه نمایش خانگی

parvaneh-namayesh-khanegi

شورای پروانه نمایش خانگی با ساخت پنج فیلمنامه و عرضه یک عنوان فیلم موافقت کرد.

شورای پروانه نمایش خانگی با ساخت پنج فیلمنامه و عرضه یک عنوان فیلم موافقت کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی ، بر اساس جلسه ۱۷ آبان شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثر اعضا برگزار شد، با ساخت فیلم نامه های «مردی روی ماه» به تهیه کنندگی حمید نوری فام و به کارگردانی مشترک اشکان شاپوری و سید محسن میر حسینی ، «شب زخمی» به تهیه کنندگی محمد شهبازی و به کارگردانی هادی شامانی، «پایانی بر یک آغاز» به تهیه کنندگی داریوش بابائیان و به کارگردانی احسان سلطانیان، «یک قطره خون» به تهیه کنندگی رضا آشتیانی و به کارگردانی رامین گل سرخی و «عشق سهراب» به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن توکلی دارگانی موافقت به عمل آمد.

همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم کوتاه نیز موافقت به عمل آمد.

موافقت با عرضه یک فیلم برای شبکه نمایش خانگی

در جلسه ۱۷آبان شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد،با عرضه سریال «شام ایرانی/ مهران رجبی» به تهیه کنندگی محمد شایسته و به کارگردانی سروش صحت موافقت شد.

همچنین در این جلسه با عرضه ۴عنوان فیلم خارجی ،۲ عنوان فیلم گروه هنرو تجربه و ۲ عنوان فیلم مستند و ۲ عنوان فیلم آموزشی نیز موافقت به عمل آمد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>