سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۳ ق.ظ چاپ مطلب

جیرانی با موضوع بررسی نقش دولت در سینما به «هفت» می‌آید

Haft_06-(1)

بهروز افخمی در برنامه «هفت» درباره نقش دولت در سینمای ایران با فریدون جیرانی، کارشناس و کارگردان سینما گفتگو خواهد کرد.

بهروز افخمی در برنامه «هفت» درباره نقش دولت در سینمای ایران با فریدون جیرانی، کارشناس و کارگردان سینما گفتگو خواهد کرد.

به گزارش سوره سینما ، ششمین قسمت از دور تازه برنامه سینمایی «هفت» امشب ۲۹ آبان ماه، با موضوع بررسی نقش دولت در سینمای ایران ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

وی همچنین با عوامل انیمیشن کوتاه «استریپی» به کارگردانی بابک و بهنود نکویی که برای رقابت در اسکار ۲۰۱۶ پذیرفته شده است نیز گفتگو می کند.

نمایش حاشیه های نشست بهروز افخمی در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با مردم و پرسش و پاسخ های مردم از بخش های دیگر «هفت» امشب است.

Haft_06-(3)

حمید گودرزی در برنامه این هفته «هفت» با عوامل فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» دیدار خواهد کرد و با آنها در خصوص مشکلات و مصائب تولید این فیلم به گفتگو می نشیند.

مسعود فراستی نیز در میز نقد خود به همراه میهمانانش، به نقد و بررسی فیلم های «خداحافظی طولانی» به کارگردانی فرزاد موتمن و «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان می پردازد.

Haft_06-(2)

برنامه «هفت» با اجرا، سردبیری و تهیه کنندگی بهروز افخمی و با حضور مسعود فراستی به عنوان منتقد هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>