سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

«نسیم» شهبازى به «مالاریا» تغییر نام داد

malaria

جدیدترین فیلم پرویز شهبازى با نام «مالاریا» در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر شرکت می‌کند.

به گزارش سوره سینما ، این فیلم سینمایى پیش از این «نسیم» نام داشت. دست اندرکاران فیلم فرم شرکت در جشنواره را پر کرده اند تا اولین نمایش فیلم با نام «مالاریا» در فستیوال امسال باشد.

مسعود ردایى تهیه کننده این فیلم در همین رابطه گفت: بعد پایان فیلمبردارى قصدمان این بود که نام فیلم را عوض کنیم که سرانجام و پس از مدتی تامل،نام «مالاریا» را براى فیلم انتخاب کردیم که خوشبختانه  اداره نظارت و ارزشیابى وزارت ارشاد هم با این تغییر نام موافقت کرد.

فیلمبردارى «مالاریا» طى ٨٠ جلسه در تهران و اطراف آن انجام شده است. پرویز شهبازى خودش مالاریا را تدوین کرده و محمد کشفی کار صداگذاری فیلم را در استودیو بهمن انجام می دهد.

این فیلم با بازی ساعد سهیلی، ساغر قناعت،آذرخش فراهانی، آزاده نامداری،علی استادی،سیامک ادیب،داستان دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با شخصی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد.آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند.

منبع: سینماپرس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>