سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۴ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مؤسسات فرهنگی و متقاضیان می‌توانند در ششمین جشنواره عمار غرفه داشته باشند

ammar-ghorfe

مؤسسات و فعالان فرهنگی، در صورت تمایل می‌توانند در ایام برگزاری ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین، جهت ارائه محصولاتشان غرفه داشته باشند.

به گزارش سوره سینما ، روابط عمومی جشنواره مردمی فیلم عمار در آستانه برگزاری ششمین دوره این رویداد فرهنگی، اعلام کرد همچون سال‌های گذشته فعالان، مؤسسات فرهنگی و تمامی متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند در ایام برگزاری این جشنواره در محل سینما فلسطین، غرفه ارائه محصولاتشان را برپا کنند.

براساس این گزارش، متقاضیان جهت ایجاد غرفه باید با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام تا تاریخ سوم دی‌ماه و ارسال آن به شماره فکس ۸۸۹۶۰۴۷۷-۰۲۱ درخواست خود را مطرح کنندکه پس از تایید نهایی از سوی دبیرخانه جشنواره عمار می‌توانند غرفه‌های خود را در سینما فلسطین برپا دارند.

گفتنی است ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، دی ماه سال جاری و همزمان با حماسه نه دی، در تهران و نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و تاکنون فیلم­های عمار در محل­های مختلفی مثل سینما، مسجد، مدرسه، دانشگاه، فرهنگسرا، خانه شهید، پارک، هیئت، پایگاه بسیج و … اکران شده است و علاقمندان جهت اکران، می‌توانند با مراجعه به تارنمای جشنواره AmmarFilm.ir، در بخش اکران مردمی ثبت نام کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>