سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۴ در ۳:۲۹ ب.ظ چاپ مطلب

«ایستاده در غبار» به جشنواره رسید

istade-ghbar-1

نسخه اولیه فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» برای حضور در جشنواره فجر ارسال شد.

به گزارش سوره سینما، نسخه اولیه فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر ارائه شد. اولین فیلم محمد حسین مهدویان در حالی راهی جشنواره شد که بخش های فنی آن باقی مانده است.

 تدوین این فیلم توسط «سجاد پهلوان زاده» رو به پایان است و ساخت موسیقی آن نیز توسط «حبیب خزایی فر» همچنان ادامه دارد. بنابراین پس از اتمام مراحل فنی و در موعد مقرر، نسخه نهایی فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به دبیرخانه تحویل داده خواهد شد.

فیلم سینمایی ایستاده در غبار نخستین تجربه کارگردانی «محمدحسین مهدویان» در این مدیوم است. او که پیشتر مجموعه تلویزیونی «آخرین روزهای زمستان» را کارگردانی کرده بود، با فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» اختمالا در بخش نگاه نو شرکت خواهد داشت.

این فیلم که به تهیه کنندگی حبیب اله والی نژاد و سرمایه گذاری سازمان فرهنگی اوج ساخته شده بخش های از زندگی حاج «احمد متوسلیان» را به تصویر کشیده است.

مبنع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>